Хоббитка

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Хоббитка » Объявления » Шукаю центр репродуктивної медицини!


Шукаю центр репродуктивної медицини!

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Привіт, ми з дружиною проходимо через програму ЕКЗ і на наступному етапі нас чекає ембріотрансфер. Може хтось порекомендувати клініку або центр репродуктивної медицини, де виконують цю процедуру на високому рівні? Для нас дуже важливо, щоб там були досвідчені спеціалісти, які використовують сучасні технології. Будемо вдячні за будь-які рекомендації та відгуки.

0

2

Ми також проходили через ЕКЗ і ембріотрансфер. За нашим досвідом, найважливіше було знайти центр, де панує атмосфера довіри та підтримки. Ми обирали на основі відгуків інших пар, а також особистої зустрічі з лікарем. Важливо, щоб вам були зрозумілі всі етапи процедури та можливі ризики. Не соромтеся задавати багато питань. Удачі!

0

3

Хочу додати, що ми також шукали центр з хорошою репутацією та сучасним обладнанням. Для нас було важливо, щоб лікарі використовували індивідуальний підхід, враховуючи наші особливі потреби. Рекомендую також звернути увагу на статистику успішності клініки у сфері ЕКЗ.

0

4

Кигурумик написал(а):

Хочу додати, що ми також шукали центр з хорошою репутацією та сучасним обладнанням. Для нас було важливо, щоб лікарі використовували індивідуальний підхід, враховуючи наші особливі потреби. Рекомендую також звернути увагу на статистику успішності клініки у сфері ЕКЗ.

Привіт усім! Якщо ваша сім'я стоїть перед процедурою ЕТ в рамках програми ЕКЗ, я б рекомендував звернутися до "Добробуту" https://dobrobut.com/ua/services/c-embriotransfer-et ми пройшли через цей процес там і були вражені рівнем уваги та допомоги, яку нам надали.
Фахівці цієї клініки справді розуміють, як емоційно складною може бути ця подорож, і роблять все можливе, щоб полегшити її. Плюс, вони використовують дуже сучасні підходи та технології, що підвищує шанси на успіх.

https://i.imgur.com/wg0ipAc.png

0


Вы здесь » Хоббитка » Объявления » Шукаю центр репродуктивної медицини!