Хоббитка

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Хоббитка » Всё подряд » Побутова техніка


Побутова техніка

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Де купуєте побутову техніку? Останнім часом купував техніку в місцевих магазинах, але зараз там і ціни досить великі та асортимент дуже рідко оновлюється. Хотілося б знайти кращі магазини.

0

2

Akkord написал(а):

Де купуєте побутову техніку? Останнім часом купував техніку в місцевих магазинах, але зараз там і ціни досить великі та асортимент дуже рідко оновлюється. Хотілося б знайти кращі магазини.

Я, навпаки, у місцевих магазинах техніку не брав уже кілька років. Насамперед через те, що я просто не люблю по магазинах ходити. Все купую в інтернет-магазинах, це дуже зручно.

0

3

Кигурумик написал(а):

Я, навпаки, у місцевих магазинах техніку не брав уже кілька років. Насамперед через те, що я просто не люблю по магазинах ходити. Все купую в інтернет-магазинах, це дуже зручно.

Я ось теж хочу поступово перейти на інтернет магазини, але проблема в тому, що я не особливо в них знаюся, і не знаю, в яких інтернет магазинах найкраще купувати техніку. Не порадиш хороші інтернет магазини з технікою?

0

4

Akkord написал(а):

Я ось теж хочу поступово перейти на інтернет магазини, але проблема в тому, що я не особливо в них знаюся, і не знаю, в яких інтернет магазинах найкраще купувати техніку. Не порадиш хороші інтернет магазини з технікою?

Я про багато інтернет магазинів побутової техніки не знаю, напевно, їх досить багато, але особисто я використовую останнім часом лише пару магазинів, більше ніде нічого не купую.
Зараз ось побутову техніку в основному беру у фокстроті https://blog.foxtrot.com.ua/ тому що там вибір досить великий і ціни мене влаштовують, не знаю як в інших магазинах, але тут нормально.
Також там часто бувають знижки, це теж величезний плюс. Зараз ось чорна п'ятниця йде, думаю собі щось придбати, якщо будуть справді гарні знижки на техніку.

https://blog.foxtrot.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/695x421_chp_ua.jpg

0


Вы здесь » Хоббитка » Всё подряд » Побутова техніка